27 Maart 1913. VI. Bouwplan Bosch en Vaarthoek. en even als een goed huisvader alle krachten er aan wijdt om de toekomst van dat gezin te verzekeren Sprcker herinnert zich nog goed, toen hij hier een drietal jaren woonde en eenige studie van de gemeen- te had gemaakt, dat hij toen dacht, wat gaat Heemstede een heerlijke toekomst tegemoet en wat is er veel van die gemeente te maken Zoolang Spreker hier woont en in het gemeente- bestuur zitting heeft, blijkt hem, dat de Burgemeester steeds bezig is van de gemeente te maken, wat er van te maken is. Spreker gelooft, dat deze aankoop van het allergrootste belang is voor de toekomst der gemeente en zich veel meer menschen met goede draagkracht zullen vestigen. Tegenwoordig wordt gevraagd. wat heb je in die gemeente en dan is een mooie wandeling van ontzettend groot belang. Door dat deze zaak tot stand is gekomen, zal de gemeente zich blijven uitbreiden en vooruitgaan. AIs de buitenplaats was verkocht voor cultuur en geheel afgezand, zoodat een kale weg over bleef, zou dit een nekslag voor de gemeente zijn geweest, nu echter zullen de ingezetenen van de indirecte voordeelen van dit besluit genieten. Spreker wenscht den Voorzitter namens den Raad nartelijk geluk en meent, dat de Raadsleden ook zich zelven en de ge- meente mogen gelukwenschen met het resultaat de- zer vergadering. Deze woorden worden door de vergadering me applaus begroet. De Voorzitter dankt den Heer Honig voor deze woorden en ook den Raad voor zijne instemming daarmede. Spreker wil alleen nog dit zeggen. dat hij ten hoogste dankbaar is, dat hem het geluk is gege- ven iets in deze zaak te mogen doen. VI. Adres van C. van der Leek inzake aanleg van eene straat op Bosch en Vaarthoek met voorstel van Burgemeester en Wethouders. Het ontwerp besluit luidt als volgt Bouwplan Bosch en Vaarthoek De Raad enz. De Voorzitter zegt dat van de Gezondheidscom- missie te B:oemendaal bericht is ingekomen dat er 8.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 8