27 Maart 1913. 9. bij haar tegen het bouwplan geen bezwaren bestaan en dat de Heer Van der Leek heeft medegedeeld bij zijn schrijven van 27 dezer dat hij zich met het ont- werp besluit kan vereenigen, doch gaarne art 12 zoo zag gewijzigd dat de gemeente het planten der boo- men zou bekostigen. Wat het planten der boomen betreft zijn Burge- meester en Wethouders van meening dat dit niet zoo bezwarend is, een 20 boomen zullen adressant f 80 f 100 kosten. In het laatste besluit voor Watervliet, waar het ar- beiderswoningen gold, werden ook boomen voorge- schreven en daarom meenen Burgemeester en Wet- houders dat het hier, waar het huizen betreft van hoogere huurwaarde, geen reden kan zijn om dezelf- de voorwaarden niet op te leggen. De heer Honig merkt op, dat ook voor Zuiderhout en Haarlemmerhoutpark die verplichting is opgelegd. Het besluit wordt daarna zonder hoofdelijke stem- ming ongewijzigd vastgesteld. VII. VII. Ingekomen stukken en mededeelingen. Goedkeu- ring Uit- breidings- plan. Kasopne- ming. V iiziging begrooting Gasf. en Waterl. De Voorzitter deelt mede, dat zijn ingekomen a. Brief van Gedeputeerde Staten van Noordholland, d.d. 26 Februari 1913, waarbij wordt medegedeeld de goedkeuring van het uitbreidingsplan, vastgesteld in de Raadsvergadering van 28 Augustus 1912 en waar- aan'wordt toegevoegd. dat van het plan alsmede van de wijze, waarop een en ander is uitgevoerd met be- langstelling is kennis genomen. De Voorzitter zeg.t, dat het den Raad aangenaam zal zijn dit te vernemen. b. Proces verbaal der opneming van kas en boeken van den Ontvanger, d d. 18 Vlaart 1913. waaruit blijkt dat boeken en kas werden in orde bevonden en in kas was f 45787.1 11 C Brief van Gedeputeerde Staten van Noordholland, d.d. 5 Maart 1913. waarbij wordt medegedeeld, dat de goedkeuring van eene wijziging in de begrooting der gasfabriek en waterleiding, dienst 1913, niet wordt vereischt

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 9