2 September 1913. sfraat loopende in de richfing Noord Zuid zullen grond- keermgen volgens feekening moeten worden gemaakt van voldoende hoogte en van 4 c. M. grenen delen tegen 15 c. M. dikke kolderpalen. De palen voldoen- de lang en op afstanden van ten hoogste 1.30 M. ge- plaatst. De delen en palen twee maal te carbolinee- ren. Op genoemde uiteinden zal, volgens nadere op- gave van of namens Burgemeester en Wethouders, een houten hek voor afsluiting moeten worden p-e- plaatst. De genoemde grondkeeringen zullen moeten wor- den versterkt met 12 stuks ijzeren ankers elk lang 3 M. en zwaar f Eng. duim vierkant, verbonden aan palen, lang 3 M. en dik in omtrek minstens 50 c.M 4. De noodige ophoogingen zullen moeten geschie- t"a,eriaal ten genoegen van Burgemeester en wethouders en mochten de ophoogingen eventueel reeds zijn geschied met materialen, welke de goed- keuring van Burgemeester en Wethouders niet kun- nen wegdragen, zoo zullen deze materialen van het voor straat bestemde terrein moeten worden verwii- en door ander materiaal ten hunnen genoegen moeten worden vervangen 5. De beharding der rijstraten met inbegrip der golen moet geschieden door bestrating op hun kant in zuiver zand met straatklinkers, waalvorm; die van föttoirs met basaltinetegels in zuiver zand. Langs de rijstraten en de trottoirs goed aansluitende aan e bestaande straat aan den Binnenweg zullen trottoirbanden van basalt moeten worden aangebracht De banden zwaar 0.15X0.30 Meter. De rechte stukken lang ten minste 1 Meter. De bochtstukken in stukken met ten minste 1 Meter koorde. De afzonderlijke stukken goed sluitend met hol en rond m elkaar passend te bewerken. De banden te steilen in goed aangestampt zand, yolgens het beloop der rijstraten en plm. 0.15 Meter daarboven. Voorzoover Burgemeester en Wethouders het noo- dig oordeelen zal ten hunnen genoegen een kantdeel moeten worden geplaatst langs de buitenziiden der trottoirs.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 12