2 September i913. 3 6. De rioleering moet bestaan uit eivormige water- dichte cementstukken, groot inwendig 0.60X0-40 Me- ter voor de straat, loopende Noord-Zuid en 0.35X0-52£ Meter voor de straat, loopende West-Oost, bestaande uit kap en bak. Elk rioolstuk van 1 Meter lengte mcet vrijstaande een gewicht van 1500 K. G. kunnen dragen. zonder dat daarin scheuren of barsten ontstaan. De beproe- ving van de aan te wijzen rioolstukken, wat waterdicht- heid en draagvermogen betreft, geschiedt voor reke- ning van de Woningvereeniging. Voor de rioleering de sleuven te graven tot op de vaste zandplaat, deze sleuven weder aan te vullen met zuiver zand tot den onderkant der houten roosterwer- ken, het zand voldoende aan te stampen. Het uitko- mende veen zal van het terrein bestemd voor straat of bouw moeten worden verwijderd. De rioleering zal waterdicht worden aangelegd op nader door of van wege Burgemeester en Wethouders aan te geven hoogte. Onder de rioleering te leggen een roosterwerk van tweemaal gecarbolineerde droge vuren baddings zwaar 0.165X0.065 Meter. Twee bad- dings naast elkaar, op afstanden van 1.50 Meter on- dersteund door een badding lang 0.60 Meter en van bovengenoemde zwaarte en daarop met taaie spijkers bevestigd. De rioolstukken behoorlijk met sterke cementspe- cie in elkaar te werken en waterdicht op te leveren. De rioolstukken moeten met voldoende sponningen in elkaar sluiten en moeten worden geleverd door eene bij Burgemeester en Wethouders gunstig bekend staande fabriek. De rioleering aan te sluiten op de bestaande rio- leerir.g in den Binnenweg. De op de teekening aangegeven twee verbindings- putten voor de rioleering zullen inwendig groot moe- ten zijn 0.60X1-10 Meter en ten minste diep 1.60 Me- ter mfct wanden dik 0.28 Meter 1 steen met klamp en bodeni dik 0 23 Meter 2 lagen en rollaag De putten van klinkers in sterke portlandcementspe- cie op een vlot van 4 c M. delen, waaronder 3 stuks leggers, zwaar 6^X16.^ c M. De putten afgedekt met een geslagen ijzeren plaat groot 1 Meter bij 1.50 Meter en dik 12 m.M. De op de teekening aangegeven 12 stuks ijzeren

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 13