2 September 1913. 2 ten spoedigste bij den gemeenteraad een nieuw dub- beltal in. De gemeenteraad benoemt in zijn eerstvol- gende vergadering, nadat het dubbeltal bij hem is in- gekomen. Art. 5. Bij ongesteldheid, afwezigheid of ontstentenis van den Voorzitter of den Secretaris-Ontvanger worden zij als zoodanig vervangen door den gewonen Armmeester. Bij ongesteldheid, afwezigheid of ontstentenis zoowel van den gewonen Armmeester als van den Secretaris- Ontvanger wordt alles wat aan hen is opgedragen, uitgeoefend door den Voorzitter, die alsdan het ge- heele Burgerlijk Armbestuur vertegenwoordigt. Art. 6. Het Burgerlijk Armbestuur is bevoegd een huishou- delijk reglement vast te stellen, dat aan Burgemeester en Wethouders ter goedkeuring wordt toegezonden Dezen zijn bevoegd bepalingen van dat reglement, welke strijden met het reglement van het Burgerlijk Armbestuur, te schrappen of te wijzigen. Art. 7. Het Burgerlijk Armbestuur vergadert in den regel ééns per week en verder zoo dikwijls de Voorzitter of de beide andere leden dat wenschelijk achten. Art. 8. De leden van het Burgerlijk Armbestuur onthouden zich van stemming over zaken, die hen, hunne bloed- °f aanverwanten tot den derden graad ingesloten, per- soonlijk aangaan of waarin zij als gelastigden zijn be- trokken. Art. 9. Over alle zaken wordt mondeling gestemd en bij staking van stemmen heeft de Voorzitter een beslis- sende stem. Art. 10. De leden van het Burgerlijk Armbestuur genieten geenerlei belooning doch mogen gemaakte onkosten in rekening brengen.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 2