2 September 1913. 4 3. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd daar- aan de voorwaarden te verbinden, die zij voor eenen richtigen waarborg noodig achten. Art. 10. 1. Wanneer het door bijzondere omstandigheden noodzakelijk is, den foevoer van electriciteit geheel of gedeeltelijk af te sluiten, wordt dit zoo mogelijk twee uren te voren ter kennis van de belanghebbenden gebracht. 2. De gemeente is, wanneer de electriciteitstoe- voer, om welke reden ook, wordt belemmerd, tot geen schadeloosstelling verplicht. Kosten van aansluiting. Art. 11. De aanlegkosten van den aansiuitkabel tot één me- ter binnen den gevel van het perceel, of wanneer de levering over een erf wordt verlangd, tot een meter over de grens van het erf, in beide gevallen tot een maximum lengte van 12 Meter, benevens de kosten van de daarbij behoorende toestellen, worden door de gemeente gedragen. 2. De kosten van timmer-, metsel- en verfwerk blijven voor rekening en risico van den aanvrager. 8. Indien de aansluitkabel langer is dan de hier- vorenbedoelde, worden de kosten voor dat langere gedeelte aan den aanvrager in rekening gebracht. 4. De aansluitkabel, benevens de daarbij behooren- de toestellen blijven het eigendom van de gemeente, ook al is een gedeelte van den aansluitkabel voor re- kening van den aanvrager gelegd. 5. De aansluitkabel wordt door of vanwege de ge- meente onderhouden. 6. Het leggen van een aansluitkabel door een sloot of gracht geschiedt op kosten van den aanvrager 7. Indien de levering van electriciteit slechts voor tijdelijke doeleinden als b.v. ten behoeve van illumi- natie, kramen of tenten verlangd wordt, komen alle kosten van het leggen en wegnemen van den aansluit- kabel en de daarbij behoorende toestelien ten laste van den aanvrager. 8. Verplaatsing van aansluitkabels en de daarbij

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 30