2 September 1913. 11 Schade en Hinder. Art. 22. I Door de in de art. 13-14 bedoelde keuring en herkeuring der installatie neemt de gemeente geener- lei verantwoordelijkheid op zich. 2. Zij is evenmin tot eemgerlei vergoeding of scha deloosstelling gehouden, indien door de levering van electriciteit eenige schade of hinder mocht ontstaan 0f jndien de levering door welke oorzaak ook mocht worden belemmerd of verhinderd. Strafbepalingen. Art. 23. Aan ieder, die handelt in strijd met eene der bepa- Hngen in deze verordening vervat, kan door Burge- meester en Wethouders eene boete van ten hoogste f 100.— worden opgelegd. Art. 24. De Directie is bevoegd, onverminderd het in arti- kel 23 bepaalde, zonder voorafgaande waarschuwing den toevoer van electriciteit te doen verbreken ind.em le. aan den aansluitkabel, den hoofdafsluiter, den meter schade is toegebracht 2e. de toegang tot de vertrekken of andere plaat- sen van een aangesloten perceel aan het personee van het û.E.B. wordt geweigerd. 3o. de bepalingen van deze verordenmg door den verbruiker niet worden nageleefd. Overgangsbepalingen Art. 25. jWet afwijking van het daaromtrent bepaalde in art. II wordt de aansluitkabel van hen, wiens aanvraag als bedoeld in artikel 3, vöor 1 Januan 1914 bij de Directie is ingekomen, aangelegd voor rekemng van het G E.B. tot een maximumlengte van 12 meter en vervalt dus de beperkende bepaling, dat de aanleg- kosten slechts tot één meter binnen den geyel van een perceel, of wanneer de levenng over een erf wordt

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 37