30 October 1913. 2 - Art. 4. Zij vergadert minstens éénmaal per maand en voorts zoo dikwijls als zulks door den Voorzitter of een der leden noodig wordt geoordeeld. Hare vergaderingen worden belegd door den Voor- zitter, die zorgt, dat elk lid in den regel ten minste tweemaal vier en twintig uur vöör het houden eener vergadering, schriftelijk wordt opgeroepen, zooveel mogelijk met vermelding der in die vergadering te behandelen onderwerpen. Art. 5. De Directeur der Gas-, Duinwater- en Electriciteis- bedrijven vervult de betrekking van Secretaris der Commissie, tenzij door Burgemeester en Wethouders een ambtenaar der Gemeente-Secretarie daarmede wordt belast. Art. 6. Zij mag niet beraadsiagen of besluiten zoo niet buiten den Voorzilter één lid tegenwoordig is. Bij staken van stemmen beslist de Voorzitter. Art. 7. Zij staat het College van Burgemeester en Wet- houders bij in het beheer van- en de zorg voor de Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbedrijven. Zij doet aan Burgemeester en Wethouders alle zoodanige voorstellen, ais zij in het belang van die bedrijven nnttig en noodig zal ach'en. Art. 8. Zij kan in bijzondere gevallen de plaatsing van me- ters, alsmede in het aigemeen de verdere levering van gas, duinwater of (en) electriciteit aan verbrulkers weigeren of voor de levering van gas, duinwater of (en) electriciteit vooruitbetaling vorderen. Zij geeft indien zij van deze bevoegdheid gebruik maakt, daarvan kennis aan Burgemeester enWethouders.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 150