30 October 1913. 3 - Art. 9. Zij houdt nauwlettend toezicht op het financieel be- heer van den Directeur, doet minstens éénmaal per maand opname der boeken en kas, en zendt het daar- van op te niaken proces-verbaa! aan Burgemeester en Wethouders. Omtrent den dienst van het personeel der Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbedrijven, waarop het Reg- lement voor de werklieden in dienst der Gemeente Heemstede niet van toepassing is, draagt zij, in overleg met den Directeur, aan Burgemeester en Wethouders eene regeling voor. Zij zorgt- voor zooveel haar betreft- voor een goe- de uitvoering der op de Gas-, Duinwater- en Electri- citeitsbedrijven betrekking hebbende verordeningen en houdt toezicht op de richtige naleving der instructien van het personeel dier bedrijven en van het regle- ment voor de werklieden in dienst der Gemeente Heemstede. Zij zendt jaarlijks in den door Burgemeester en Wet- houders aangegeven vorm, aan Burgemeester en We-t- houders Voör 1 Mei een verslag, betreffende den toestand en de werking van ieder der bedrijven over het afge- loopen dienstjaar, gelijktijdig met de rekening van de inkomsten en uitgaven van ieder der bedrijven over het afgeloopen jaar, benevens balansen, bij voorkeur door een accountant opgemaakt en aanwijzende de ac- tiva en passiva van ieder der bedrijven op 31 Decem- ber, nadat de boeken op dien datum zijn afgesloten. V6ör 1 Juli eene begrooting van inkomsten en uit- gaven met toelichtende memorie voor het volgende jaar van ieder der bedrijven. Art. 10. Art. 11. Art. 12.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 151