30 October 1913. 4 - Art. 13. Zij maakt, in overleg met den Directeur, eene aan- beveling van twee of drie personen op ter benoeming van het personeel, bedoeld in artikel 10, vergezeld van hare voorstellen omtrent het toe te kennen salaris. Art. 14. Zij is bevoegd het personeel der Gas-, Duinwater- en Ëlectriciteitsbedrijven uit te noodigen hare verga- deringen bij te wonen en alsdan van hen inlichtingen, hun dienst betreffende, te vorderen. Art. 15. Omtrent de wijze van vervanging van den Directeur en van het in arfikel 10 bedoelde personeel, draagt zij, wat het personeel betreft in overleg met den Di- recteur, aan Burgemeester en Wethouders eene re- geling voor. Art. 16. In buitengewone gevallen is de Voorzitter gerech- tigd handelend op te treden, doch roept dan binnen 24 uren de Commissie bijeen ter behandeling van het geval. Art. 17. Deze verordening treedt in werking op den dag harer vaststeliing. Alsdan zal zijn vervallen de „Verordening regelen- de de samenstelling en den werkkring der Commis- sie van bijstand van Burgemeester en Wethouders in het beheer van en de zorg voor de Gasfabriek, en de Waterleiding" vastgesteld den 28 October 1910. OVERGANGSBEPALING. De eerste verkiezing van leden der Commissie heeft plaats in November of December 1913 Tot 1 januari 1914 zal de bestaande Commissie voor de Bedrijven de functie vervullen van de bij deze verordening ingestelde „Commissie voor de Bedrijven". Op haar is deze verordening ook van toepassing. Gedaan ter openbare vergadering van den 30 Oc- tober 1913. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 152