Instrnctie voor den Directenr der Gemeente' Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbedrijven te HEEM8TEDE. 30 October 1913 Artikel 1. De Directeur der Gemeente Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbedrijven wordt door den Gemeenteraad op eene door Burgemeester en Wethouders, in over- leg met de Commissie voor de Bedrijven opgemaak- te aanbeveling, benoemd. Op voorstel, zoowel van Burgemeester en Wethou- ders, als van de Commissie, kan hij door den Ge- meenteraad worden geschorst of ontslagen Hij staat onder toezicht van voormelde Commissie, en onder de bevelen van Burgemeester en Wethouders. Art. 2. De Directeur is belast met 1. Het verstrekken aan de Commissie van de noo- (jjge gegevens voor de opmaking van aanbevelingen aan Burgemeester en Wethouders, ter benoeming van personeel der Gas Duinwater- en Electriciteitsbedrij- ven, vergezeld van zijne voorstellen omtrent het toe te kennen salaris. 2. Het doen van voorstellen aan de Commissie, inzake schorsing of ontslag van personeel dier bedrij- ven en het daarbij geven van alle onder zijn bereik liggende inlicht'ingen, welke door de Commissie wor- den noodig geoordeeld ter indiening van eene voor- dracht tot schorsing of ontslag aan Burgemeester en NX'pthouders. 3. Het opmaken van aanbevelingen aan Burgemees- ter en Wethouders ter aanstelling, hetzij voorloopig of vast van werklieden, het aannemen en ontslaan van losse werklieden, met dien verstande, dat hij daarvan onmiddeilijk kennis geeft aan Burgemeester en Wet- houders, benevens het onder goedkeuring van Burge- meester en Wethouders aannemen en ontslaan van jeugdige werklieden. 4 üe vaststelling van de werkroosters voor de werklieden benevëns de regeling der werkzaamheden van het aan de Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbe- drijven verbonden personeel.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 153