30 October 1913 2 - 5. De zorg voor het stoken van zuiver gas van voldoende lichtsterkte en voidoende calorische waarde en genoegzame hoeveelheid voor de levering aan de gemeente en aan particulieren. 6. De zorg voor eene goede levering van duin- water en electriciteit aan de gemeente en aan parti- culieren. 7 Het toezicht op de gebouwen, geleidingen, in- richtingen, toestellen en het materiaal dier bedrijven, bestaande in de zorg voor onderhoud, vernieuwingen en uitbreidingen. 8. De keuring van alle voorwerpen bij de levering. 9. Het toezicht op de gas-, duinwater- en electri- citeitsmeters, buizen, kabels, kranen, brandkranen, transformatoren, enz. 10. Het toezicht op en de zorg voor aanleg en plaatsing van toestellen voor de openbare verlichting en desverlangd wordende, ook voor bijzondere ge- bruikers van gas, duinwater en electriciteit. 11. Al de werkzaamheden, welke tot een goed beheer vereischt worden. Art. 3. Bij wijziging, uitbreiding en geheele of gedeeltelij- ke vernieuwing kan hij belast worden met het dage- lijk-ch toezicht op het technisch gedeelte van den bouw. Bij wijziging, uitbreiding en vernieuwing is hij be- last met de opmaking der technische afdeeling van het bestek en met het maken der daarbij behoorende teekeningen en tevens met het maken van eene ra- ming der vermoedelijke kosten van een en ander. Art. 4. Hij doet aan de Commissie de noodige voorstellen tot verkoop van cokes, teer en andere nevenproduc- ten, tot den inslag van steenkolen, buizen, leidingen, lampen, gas-, water- en electriciteitsmeters en verdere benoodigdheden. Hij behoeft de machtiging van Burgemeester en Wethouders tot het nemen van maatregelen, waarvan de geldelijke gevolgen een bedrag van f 200 te boven gaan.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 154