30 October 1913 3 Art. 5. De prijzen voor cokes, teer, ammoniak enz. worden door den Directeur in overleg met de Commissie vastgesteld. De Directeur draagt zorg, dat niets afgeleverd of afgegeven wordt zonder bons, die bij het verlaten van het terrein op een nader aan te wijzen plaats weder moeten worden afgegeven. Hij draagt zorg, dat de aflevering van cokes, teer en ammoniakwater geregeld kan plaats hebben gedu- rende den tijd, waarin volgens de bepalingen, voort- vloeiende uit het reglement voor de werklieden in dienst der gemeente Heemstede, door de werklieden, welke voor die aflevering zijn aangewezen, moet wor- den gewerkt. Zonder schriftelijke toestemming van toestemming van Burgemeester en Wethouders of van de Com- missie, zal niemand tegen den zin van den Directeur de gebouwen en inrichtingen der Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbedrijven mogen betreden. Van deze niet toelating zijn uitgezonderd de Bur- gemeester, de leden van den Raad, de Secretaris en de door Burgemeester en Wethouders aangewezen Accountant. De Directeur is bevoegd het rooken te verbieden op terreinen, in gebouwen of bij werken van de be- drijven. Art. 6. Hij behandelt de aanvragen tot gas-, duinwater- en electriciteitslevering en zorgt voor onderteekening eener verbintenis voor de aansluiting en voorziet in de Ievering der benoodigdheden volgens de daarvoor vastgestelde tarieven. Art. 7. Hij zorgt, dat op het kantoor voorhanden is een boek, waarin klachten of reclames over gebreken aan gas-, duinwater en electriciteitsbedrijven enz. kunnen worden ingeschreven door reclamanten en onderwerpt alle reclames, welke niet terstond kunnen worden ver- effend, aan de beoordeeling der Commissie. Art. 8. Hij zorgt voor het doen aansteken en blusschen der lantaarns, tot verlichting van den openbaren weg dienende.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 155