30 October 1913. 4 - Art. 9. Hij doet aan de Commissie de voorstellen, die hem vöorkofn6" te kunnen strekken tot verbetering en be- zuiniging in de exploitatie der Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbedrijven. Hij dient den Raad, Burgemeester en Wethouders en de Commissie van inlichting en raad omtrent alle zaken, welke in zijne handen worden gesteld. Art. 10. Hij is verantwoordelijk voor eene nauwkeurige boek- houding en het houden van een volledigen inventaris. Hij zorgt, dat de boekhouding zoodanig worde in- gericht en bijgehouden, dat daaruit ten allen tijde eene balans en eene winst- en verliesrekening voor ieder der bedrijven kan worden opgemaakt. iiij zorgt, dat steeds alle te houden boeken behoor- lijk worden bijgehouden en is verplicht aan de leden van het Dagelijksch Bestuur en aan de leden der Commissie ten allen tijde inzage van de boeken te geven. Hij zorgf, dat bij het einde van iedere maand de meters bij gas-, duinwater- en electriciteitsverbruikers nauwkeurig worden opgenomen en de meterstanden in de daarvoor bestemde meterboeken worden opge- teekend en is verplicht de opname van meters te controleeren. Art. 11. Hij is bij de opneming van de boeken en kas door de Commissie tegenwoordig. Joor hem worden al de gelden der bedrijven be- waard, met dien verstande echter dat zoodra meer in zijne kas voorhanden is, dan f 3000,— het meerdere in ronde sommen van minstens f 100.telkens onder de bewaring van den Gemeente Ontvanger wordt over- gebracht, tegen bewijs van ontvangst. Onder door Burgemeester en Wethouders te stellen waarborgen en gedurende een door hen te bepalen aantal dagen mag een grooter dan het vaslgestelde bedrag in kas worden gehouden. De teruggave van tijdelijk in de gemeentekas ge- deponeerde gelden geschiedt niet dan op eene door den Voorzitter der Commissie mede-onderteekcnde aanvrage.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 156