30 October 1913. 5 - Hij is, met inachtneming van de voorschriften, wel- ke hij van de Commissie ontvangt, belast met a. het aanleggen en bijhouden van de registers, staten en boeken, welke hem worden aangewezen b. het innen der aan de bedrijven toekomende gelden, en het uitbetalen van de arbeidsloonen en en van alle andere gelden, welke door de bedrijven verschuldigd zijn c. het houden van aanteekening der aanvrage voor gas, duinwater en electriciteit en der opzegging van gesloten contracten. d. het opmaken aan het einde van elk kwartaal van de declaratien wegens door de Gemeente aan de bedrijven te vergoeden kosten en het inzen^ien daar- van aan Burgemeester en Wethouders e. het ordelijk bewaren van alle brieven, stukken, enz. behoorende tot het archief der bedrijven en het geregeld doen copie houden van alle van hem uit- gaande brieven en rapporten en het ordelijk doen bewaren van die copiën. Hij mag geene rekeningen of declaratien voldoen of uitbetaling doen van arbeidsloonen of loonstaten. zonder dat deze voorzien zijn van het visum van den Burgemee jter. Art. 12. Hij zendt maandelijks aan de Commissie staten vol- gens vast te stelien model, omtrent de werking der bedrijven met opgaaf van de nieuwe en opgezegde verbintenissen Art. 13. Hij woont de vergaderingen der Commissie bij en vervult daarin de betrekking van Secretaris, tenzij door Burgemeester en Wethouders een ambtenaar ter Secretarie als Secretaris wordt aangewezen. Art. 14. Op 31 December maakt hij een volledigen inven- taris en zendt dezen voôr 15 Januari aan de Commis- sie ter goedkeuring in. Art. 15. Jaarlijksch dient hij bij de Commissie in a vôor 15 Juni eene begrooting van ontvangsten

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 157