Jaarwedde Directeur Gemeente Gas-, Duinwater' en Electriciteitsbedrijven. 30 October 1913. HEEMSTEDE, den 15 October 1913. Aan den Raad der Gemeente Heemstede Ingevolge de voorgestelde wijziging van de „Instruc- tie voor den Directeur der Gemeente-Gasfabriek en- Waterleiding" zal deze optreden als Directeur der Gemeente Gas- Duinwater- en Electriciteitsbedrijven. Wij meenen, dat de tegenwoordige Directeur als werktuigkundig ingenieur daarvoor zeer zeker voldoen- de bekwaamheid bezit. Het komt ons echter wenschelijk en billijk voor zijne jaarwedde in verband hiermede te verhoogen. Die jaarwedde bedraagt thans volgens besluit van Uwen Raad, dd. 4 Augustus 1910, als aanvangsjaar- wedde f 2000 met jaarlijksche verhoogingen van f 100.tot een maximum van f 3000,— Van deze jaarwedde wordt vier vijfde gebracht voor rekening van de Gasfabriek en een vijfde voor reke- riing van de Duinwaterleiding. Bovendien geniet de Directeur vrije woning, vuur en licht, duinwater en telefoon. Wij hebben de eer U voor te stellen deze jaarwed- de met ingang van 1 Januari 1914 te verhoogen met f 400.zoodat de regeling dan wordt Aanvangsjaarwedde f 2400,— met jaarlijksche ver- hoogingen van f 100,— telkens ingaande op 1 Janu- ari tot een maximum van f 3400 de eerste verhoo- ging gaat in op den eersten Januari nadat de Direc- teur ten minste een vol jaar in dienst zal zijn geweest. Van deze jaarwedde wordt drie vijfde gebracht voor rekening van het Gasbedrijf, een vijfde voor rekening van het Duinwaterbedrijf en een vijjde voor rekening van het Electriciteitsbedrijf. De Directeur geniet, bovendien vrije woning, vuur, licht, en telefoon voor rekening van het Gasbedrijf en vrij duinwater voor rekening van het Duinwaterbedrijf. De tegenwoordige Directeur, de Heer G F. H Hou- ben, heeft op 1 Augustus j.l. 5 dienstjaren alhier ge- had, zoodat derhalve met 1 Jar.uari a.s. diens jaar- wedde wordt f 2900. Burgemeester en Wethouders van Heemstede' D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen der openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede van den 30 October 1913. De Secretaris, ^De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 161