23 December 1913. 2 slissing te nemen omtrent het al of niet rechtmatige der opdracht. ln afwachting van de beslissing van Burgemeester en Wethouders is hij verplicht de opdracht uit te voe ren, wanneer de Gemeente-Opzichter verklaart. dat de uitvoering geen uitstel gedoogt. Wanneer door Burgemeester en Wethouders wordt beslist, dat de opdracht onrechtmatig is geweest, dan behoeft door hem daaraan geen verdere uitvoering gegeven te worden, terwijl, wanneer reeds geheele of gedeeltelijke uitvoering heeft plaats gehad, Burgemees- ter en Wethouders in hunne beslissing tevens hem eene geldelijke vergoeding kunnen toekennen. Art. b. Zijn werktijd wordt door den Gemeente-Opzichter onder goedkeuring van Burgemeester en Wethouders geregeld, met dien verstande, dat hij telkens, wanneer dit noodig is, het toezicht bedoeld in het lste iid van art. 5 ook uitoefent buiten zijne gewone werkuren. Art. 7. Hij mag aan geen der leveranciers, aannemers of vverkbazen en onder welke benaming of voor wel:<e reden ook, puin, afval of wat het ook zijn mocht, af- komstig van gemeentewerken verkoopen of vervreem- den, dan op last van Burgemeester en Wethouders. Art. 8. Hij mag geen geschenken van aannemers, leveran- ciers of werkbazen, die de gemeente als zoodanig bedienen, aannemen. Evenmin mag hij noch rechtstreeks, noch door tusschenkomst van anderen, eenig deel hebben, in de aannemingen of leverantiën ten behoeve der Gemeente. Art. 9. Hij is geheel en uitsluitend in dienst der gemeente. Het is^hem verboden eenige andere betrekking te vervullen, of voor derden eenig werk te verrichten. Bij uitzondering kunnen Burgemeester en Wethou- ders hem op schriftelijk verzoek voor ieder bepaald geval ontheffing verleenen van het in den vorigen zin bedoeld verbod.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 24