Verordening regelende de jaarwedde yan den Assistent-Opzichter der Gemeente Heemstede 23 December 1913. Jaarwedde. Artikel 1. De jaarwedde van den Assistent-Gemeente Opzichter zal bedragen.f800. f lOOO In de onderhoudskosten van een rijwiel, door hem te houden en geregeld te gebruiken in gemeentedienst, wordt hem eene bijdrage van f 30.per jaar verleend. Verhoogingen. Art. 2. De Assistent-Gemeente-Opzichter wordt aangesteld op het minimum genoemd in art. 1. Bij bijzondere bekwaamheid en in bijzondere gevallen kan door Burgemeester en Wethouders hiervan worden afgeweken. Het maximum wordt bereikt met twee jaarlijksche ver- hoogingen van f 50. Aan deze verordening wordt geen volstrekt recht op periodieke verhoogingen ontleend. Jaarlijks, bij de indiening der gemeentebegrooting, wordt door Burgemeester en Wethouders aan den Raad opgege- ven, of de Assistent- Gemeente-Opzichter voor verhooging zijner jaarwedde in aanmerking zal komen. De verhooging wordt toegekend door Burgemeester en Wethouders. Art. 3. De berekening der periodieke verhoogingen volgens deze verordening heeft plaats met inachtneming der dienst- jaren, door den Assistent-Gemeente-Opzichter onafgebro- ken als zoodanig in dienst der Gemeente Heemstede door- gebracht. De verhoogingen gaan in met den dag votgende op dien, waarop een tijdvak van twee jaren in dienst der gemeente is doorgebracht ln werking treding Art. 4. Deze verordening treedt in werking op 1 Januari 1914. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, den 23 December 1913. De Voorzitte De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 29