Wijziging bouwplan der Woning^ereeniging Berkenrode te HEEM8TEDE. 23 December 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het adres, dd. 16 December 1913 van het Bestuur der Woningvereeniging „Berkenrode" te Heem- stede, houdende verzoek tot goedkeuring van een al- leen wat betreft de rioleering gewijzigd stratenplan op de perceelen, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie A, Nos. 1950 en 2672, gelegen aan en bij den Binnenweg, met bijvoeging van een gewijzigd bestek en verdere teekeningen Overwegende, dat het nu ingediende stratenplan geheel gelijk is aan dat goedgekeurd in de Raads- vergadering van 2 September 1913, behalve, dat de rioleering nu wordt voorgesteld overeenkomstig arti- ke! 54bis der Bouw- en Woningverordening, welk artikel in dezelfde vergadering werd vastgesteld Overwegende, dat Burgemeester en Wethouders volgens artikel 54bis voornoemd goedvinden de daar- in omschreven rioleering voor dezen bouw toe te staan Overwegende, dat bij de openbare aanbesteding van de 32 woningen volgens bestek en teekeningen, bedoeld bij het raadsbesluit van 2 September 1913 tot vaststeliing van het bouwplan der Woningvereeni ging ,,Berkenrode' te Heemstede, de laagste van 17 inschrijvingen was f 62600.waardoor wegens bijko- mende kosten van aankoop van terrein, loon van architecten en opzichter, enz. het toegestane voorschot van f 69000.zeer belangrijk zou worden overschreden; Overwegende, dat nu van de huizen nieuwe teeke- ningen, bijna geheel gelijk aan de vorige en een nieuw bestek zijn ingekomen, waarbij door de architecten is getracht te zorgen voor goede, eenvoudige woningen met vermijding van al het overtollige, zoodat met grond mag worden vertrouwd, dat met het toegestane bedrag zal kunnen worden volstaan Gelet op het advies der Gezondheidscommissie, gezeteld te Bloemendaal, dd.&> December 1913, No Te verklarfegen, dat het geheele besluit van 2 Sep- tember 1918 tot vaststelling van het bouwplan der Woningvereeniging ,,Berkenrode'' te Heemstede op het nu door die Vereeniging overgelegde stratenplan met bestek en verdere teekeningen van toepassing is. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, den 23 December 1913. BESLUIT De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 37