Overname strook grond aan den Cloosterweg. 23 December 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot overname van eene strook grond gelegen aan den Cloosterweg, uitmakende een gedeelte ter grootte van ongeveer Äf centiaren van het perceel ka- dastraal bekend gemeente Heemstede Sectieé^No/fâf, zooals is aang™geven op de bij dit besluit benoorende teekening Overwegende, dat de heer K. Gaikhorst te Heem- stede heeft verklaart, dat hij bereid is om niet afstand van genoemde strook grond te doen Overwegende, dat die strook kan strekken tot ver- breeding van den Cloosterweg ter plaatse; BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen om, be- houdens goedkeuring van Gedeputeerde Staten der provincie Noordholland, met den heer K. Gaikhorst voornoemd eene overeenkomst aan te gaan op den grondslag der volgende voorwaarden 1. dat de overname in eigendom van de boven- omschreven strook grond geschiedt om niet en onder bepaling, dat ze bestemd zal worden voor openbaren weg. 2. dat voor rekening der gemeente bedoelde strook grond behoorlijk als openbare weg za! worden on- derhouden 3. dat de heer Gaikhorst voornoemd instaat voor de levering van hetgeen afgestaan wordt vrij van hy- pothecair verband benevens voor zijne bevoegdheid tot het vervreemden daarvan. zullence overigens elke vrijwaring, van welken aard ook, zijn ingetrokken 4 dat gemelde strook grond wordt afgestaan in den staat. waarin ze zich thans bevindt, met alle daaraan verbonden rechten, lasten en verplichtingen hoe ook genaamd 5. dat de gemeente gemachtigd wordt tot het doen overschri'jven der akte van overdracht in de daartoe bestemde openbare registers 6. dat alle kosten op dezen afstand en de levering vallende voor rekening der gemeente komen 7. dat dit besluit vervalt wanneer de uitvoering daarvan niet heeft plaats gehad binnen 6 maanden na de dagteekening der goedkeuring door Gedeputeerde Staten van Noordholland. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, den 23 December 1913. De Voorzittei^ De Secretarîsj

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 5