Herziening No II van het Uitbreidingspian 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek van den Heer R. A. M. Grip- peling te Heemstede, dd. 29 April 1913, om de straat aangegeven op het Uitbreidingsplan der gemeente onder No. 304, wat richting en breedte betreft te wil- len wijzigen, zooals op de bij dat verzoek behooren- de teekening is aangegeven Overwegende, dat deze wijziging alleen kan geschie- den bij eene herziening van het Uitbreidingsplan Overwegende, dat de gevraagde wijziging van geen invloed is op de verdere ontworpen straten van het Uitbreidingsplan Overwegende dat het gewenscht is om tegelijk met deze herziening, het Uitbreidingsplan ook nog te wijzi- gen, zooaat aansluiting wordt verkregen met een straat breed 18 Meter geprojecteerd op het Uitbreidingsplsn der gemeente Haarlem tot aan de grens dezer ge- meente onmiddellijk langs het Spaarne, waarvoor de straat eerst loopende op ongeveer 25 Meter vanaf het Spaarne eerder moet worden omgebogen, en een nieuw nurrmer 804a zal krijgen daar de breedte verschilt met die van No. 304; Overwegende dat tegen vermindering der breedte van straat No. 304 van 16 op 12 M. geen bezwaar bestaat daar die straat geen hoofdverkeersweg zal worden, omdat het verkeer zal kunnen worden afge- leid langs straat No. 28 breed 16 M., waarom dan ook straat No. 304a wordt voorgesteld op eene breedte van ten minste 16 Meter Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op het advies der Gezondheids-Commissie gezeteid te Bloemendaal, ûd.-l^ y#/ Gelet op art 28, 2e lid, der Woningwet Overwegende, dat het ontwerp van deze herziening met. uitvoerige kaarten en grondteekeningen van 1913 tot en met <P 1913 voor een ieder op de gemeente Secretarie ter visie heeft gelegen Overwegende, dat van die nederlegging onverwijld immers op 1913, door het hoofd

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 7