Herziening Ho. ill van het üitiireiäingsplan. 12 Febr. 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek van de N. V. Haarlemmer- houtpark Maatschappij voor Bouw- en Sportterreinen gevestigd te Heemstede, d.d. 22 October 1913, om de straat aangegeven op het Uitbreidingsplan der ge- meente onder No. 10 te wijzigen, wat richting betreft zooals op de bij dat verzo'ek behoorende teekening is aangegeven Overwegende, dat deze wijziging alleen kan geschie- den bij eene herziening van het Uitbreidingsplan Overwegende, dat tegen ae gevraagde wijziging geen bezwaar is met het oog op de verdere ontwor pen straten van het Uitbreidingsplan Gehoord het voorstel van Burgemeester cn \X'et- houders Gelet op het advies van de Gezondheidscommissie gezeteid te Bloemendaal, d.d. Gdet op art. 28, 2e lid der V/oni rgwet Overwegende, dat het ontwerp van deze herziening met uitvoerige kaarten en grondteekeningen van 29 December 1913 tot en rriet 29 januari 1914 voor een ieder op de gcmeente secretarie ter visie heeft gelegen Overwegende, dat van die nederlegging onverwijld immers op 29 December 1913. door het Hoofd van het Gemeentebestuur in de drie te Haarlem verschij- ntnde dagbladen Hnarlem's Dagblad, Nieuwe Haar- lemmer Courant en Stads - Editie is kennis gegeven en die nederlegging daarenboven tegelijkertijd door hem op de gebruikelijke wijze aan de ingezetenen is bekend gemaakt BESLUIT Het Uitbreidingsplan dezer gemeente, vastgesteld bij raadsbesluit van 28 Augusius 1912, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noordhoiland, bij hun besluit van 25 Februari 1913 No. 42, te herzien voor zooveel betreft straat No. 10 Vak L, No. 4, op ge- noemd plan aangegeven als volgt

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 13