Uitbreiding Electrisch Hoog" es Laagspanningskabelnet. 12 Februari 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het advies, d.d. 30 Januari 1913, No. 51, van de Commissie voor de Bedrijven, waarbij wordt voorgesteld 1. om over te gaan tot uitbreiding van het hoog- spanningskabelnet vanaf de zuil in den Cloosterweg tot een transformatorstation aan den Glipperweg, waarvocr overeenkomstig artikel 9 der verordening regelende de voorwaarden voor de levering van elec- triciteit voor verlichting, beweegkracht en andere doel- einden door het Gemeente-Electriciteitsbedrijf, vastge- steld bij Raadsbesluit van 2 September 1913, door het alsluiten van een contract een jaarlijks eiectrici- teitsverbruik is gewaarborgd van ten minste 12 per- cent der kosten van aanleg geraamd op ongeveer f 6600 2. tot het aanleggen van een op eerstgenoemd kabelnet aansluitend laagspanningskabelnet door de Pn'nsenlaan, waarvar. de kosten worden geraamd op or.geveer f 2400. Gehcord het voorstel vau Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders dezer gemeente te machtigen 1. tot hct doen aanleggen van een hoogspannings kabelnet vanaf de zuil in den Cloosterweg tot een transformatorstation *an aen Glipperweg op het per- ceel kadastraal bekend Sectie C No 1827; 2. tot het doen aanleggen van een laagspannings- kabelnet in de Prinsenlaan 3. alle zoodanige maatregelen te nemen, welke in het belar.g van het werk noodig mochten blijken Gcdaan ter openbare vergaderirig van den 12 Februari 1914 Voorzitter, De Secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 15