Demping sloot langs den Leldschenvaartweg. 12 Febr. 1914. De Raad der Geraeente Heemstede Gezien een adres d.d. 31 Januari 1914, van J. Jak. J. W. Sevenhuijsen en W. Houtkooper, allen wonen- de te Haarlem en J. Tates wonende te Heemstede, in dit besluit verder aangeduid met adressanten waarbij wordt verzocht om afwijking van de bepaling genoemd in punt 10 van het raadsbesluit van 23 De- cember 1913 tot demping van eene sloot langs den Leid- schenvaartweg, en wel om eene uitzondering toe te staan van den termijn van 6 maanden voor het te maken straatwerk genoemd in pur.t 8 van aangehaald raadsbesluit en hiervoor een termijn te bepalen van één jaar Gezien het advies van de Gezondheidscommissie ge- zeteld te Bloemendaal d.d. Februari 1914 No. -ö Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Onder intrekking van het raadsbesluit van 23 Decem- ber 1913 tot demping van eene sloot langs den Leid- schenvaartweg Goed te keuren het dempen van de sloot gelegen vöor het terrein kadastraal bekend Gemeente Heem- stede Sectie B. No. 84 langs den Leid^chenvaartweg en zulks onder de volgende bepalingen en voorwaarden: 1. dat alvorens het dempen wordt aangevangen de sloot moet worden uitgebaggerd tot op den vasten bodem 2. dat het dempen geschiedt met zuiver zand en tot op eene hoogte, zooals nader door Burgemeester en Wethouders op het terrein zal worden aangewezen, zullende bij eventueele verzakking binnen zes maan- den na de oplevering van het werk door adressanten tene aanvulling moeten geschieden met genoemd ma- ttriaal en tot bedoelde hoogte

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 17