12 Febr. 1914. 3 te geven aanwijzing en de bestrating in 8 genoemd dan moet worden doorgetrokken tot aan het verplaat- ste hek. 7. dat aan het Noordeinde der te dempen sloot eene schoeiing moet worden aangebracht van vol- doende hoogte en lengte de schoeiing van 4X25 c. M. deelen tegen 16 c.M. zware palen, lang 5 M de palen op afstanden van 1 M hart op hart en elke paal voorzien van anker lang 3 M zwaar dms. vierkant, aan 3 M langen ankerpaal zwaar 16 c. M (de schoeiingsdeelen vôor het gebruik tweemaal te carbolineeren) op dit uiteinde volgens nadere aanwij- zing en opgave van of namens Burgemeester enWet houders te plaatsen eene afscheiding 8. dat volgens nadere aanwijzing van Burgemeester en Wethouders het terrein vanaf de oostelijke rail van het westelijk spoor der E SM. tot aan het te maken afscheidingshek moet worden bestraat met eerste soort waalstraatklinkers op hun kant met goten. rollagen kop en kantlagen bewerkt 9. dat op nader aan te wijzen plaats ten minste drie straatkolken moeten worden aangebracht voorzien van stankkeering en wegende per stuk 140 K G. de straatkolken met 1ste soort gresbuizen aan het riool te verbinden de kolken volgens een ten raadhuïze aanwezig model 10 dat al deze werken binnen zes maanden na de goedkeuring van dit besluit gereed moeten zijn, be- halve het in punt 8 genoemde straatwerk, wat binnen ten jaar na de goedkeuring van dit besluit gereed rr, oet zijn 11. dat a! deze werken ten genoegen van Burge- meester en Wethouders zullen worden gemaakt en dat ten minste een week, voordat met de werkzaamheden wordt aangevangen, hiervan kermis zal worden gege- \en aan den Gemeente Opzichter en dat alle materi alen, voor dat ze mogen worden gebruikt door of van- v/ege Burgemeester en Wethouders moeten zijn goed- gekeurd afgekeurde materialen mogen niet worden gebruikt 12 ctat alle materialen, welke op het terrein ten oosten van het te maken afscheidingshek worden aangebracht, met den ondergrond voor zoover dit ter- rein geen eigendom der gemeente is, om niet en kosteloos aan de gemeente moeten worden overge- dragen binnen een half jaar, nadat de werken ten ge- noegen vati Burgemeester enWethouders zijn voltooid

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 19