Wisselplaats voor de Stoomtram nabij het Wilhelminaplein. 12 Fcbr. 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres d.d. 7 Februari 1914 van de Noord Zuidhollandsche Tramweg Maatschappij met bijbehoorende situatie teekening, houdende mede- deeling. dat zij wenscht over te gaan tot het maken van een wisselplaats nabij het Wilhelminaplein, waar- voor verschillende werken zijn uit te voeren en ver- zoekende haar daartoe de noodige vergunningen te willen verleenen BESLUIT a. aan de NoordZuidhollandsche Tramweg Maat- schappij tot wederopzegging vergunning te verleenen tot het maken van een wisselplaats, zooals op de overgelegde teekening is aangegeven b Burgemeester en Wethouders te machtigen tot het doen verplaatsen van het hek van perceel Sectie B. No 8078 en het doen verplanten van de boomen, die den arnleg van de wisselplaats zouden belemme- ren Een en ander onder de volgende voorwaarden: 1. de kosten vallende op de werken, genoemd sub b. worden binnen eene maand na opgave door de Maatschappij bij den Gemeente-Ontvanger betaald 2. het geheele terrein, waarop de wisselplaats zal worden aangelegd, zal, wanneer Burgemeester en Wethouders zulks noodig oordeelen, binnen drie maanden na hun aanschrijving door de Maatschappij op hare kosten worden bestraat in aansluiting met de bestaande bestrating van Wilhelminaplein en Camplaan en van behoorlijke afwateringsmiddelen worden voor- zien ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 3. Dit besluit wordt niet van kracht, voordat van de Maatschappij eene op zegel gestelde verklaring is ingekomen. dat zij bovenstaande voorwaarden kent en zich daarnaar zal gedragen, terwijl het besluit ver- vallen zal zijn, wanneer niet binnen 6 maanden na heden de wisselplaats is aangelegd en in gebruik genomen. Gedaan ter openbare vergadering van den 12 Februari 1914 De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 25