Verordening houdende bepaiingen oratrent het ontslag aan arabtenaren, bsdienden, politiepersoneel en werkiieden in vasten dienst der gemeente Heerastede. /2^-Februari 1914. Artikel 1. Aan ambtenaren, bedienden, politiepersoneel en werklieden in vasten dienst der gemeerde Heemstede die hun 65e levensjaar hebben volbracht. wordt ont- slag verleend a. voor zoover zij bij het onderwijs werkzaam zijn met het einde van den loopenden cursus en b. aan de overigen met het einde van het loopen- de kalenderjaar. Artikel 2. Met afwijking van het bepaalde in artikel 1, kan telkens voor ten hoogste één jaar worden besloten een ambtenaar, bediende, inspecteur van politie, dienaar van politie of werkman nog na het in bovenaangehaald artikel gestelde tijdstip in functie te laten. Deze ver- lenging van diensttijd geschiedt ten aanzien van door den Raad benoemden door den Raad en ten aanzien van door den Burgemeester benoemden door den Burgemeester, na voor ieder bijzonder geval door door den Burgemeester gevraagde en verkregen machtiging van den Raad. Voor de overigen door Burgemeester en Wethouders na ook voor ieder bijzonder geval door dit College gevraagde en ver- kregen machtiging van den Raad. De verlenging van bovenbedoelden diensttijd duurt niet langer dan tot het einde van den cursus of van het kalenderjaar, naar de onderscheiding gemaakt bij artikel 1, waarin het 70e levensjaar is volbracht. Artikel 3. Deze verordening is niet van toepassing op amb- tenaren en bedienden of politiepersoneel:

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 3