Wijziging Verordening op het gebruik en beheer van de onroerende goederen door de gemeente Heemstede aangekocht van de Erven van Vrouwe C. Visser van Hazerswoude. Douairiêre Jhr. J. B. van Merlen, volgens Raadsbesluit van 27 Maart 1913. 2 April 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT In de Verordening bovengenoemd. vastgesteld bij raadsbesluit van 8 Mei 1913, gewijzigd bij raadsbeslui- ten van 12 Juni 1913 en 16 Juli d.a.v., worden de navolgende wijzigingen gebracht De drie eerste zinsneden van art. 6 worden ver- vangen door de volgende zes zinsneden De wegen en paden in het wandelbosch worden onderscheiden in a. rijwegen b. rijwielpaden C voetpaden. Gedurende de opening van het wandelbosch wordt op de rijwegen alle verkeer toegelaten op de rijwiel- paden uitsluitend het verkeer met rijwielen en van voetgangers, welke laatsten echter voor wielrijders moeten uitwijken op de gebruikelijke wijze op de voetpaden uitsluitend het verkeer van voetgangers met inbegrip var, kinderwagens. Als rijwegen worden aangewezen de Sparrelaan en de Bosbeeklaan. Als rijwielpaaen worden aangewezcn het meest oostelijke verharde pad van de Vrijheids- dreef met het verbindingspad naar de bewaarplaats aan de Noordzijde der Belvedëre en het pad aan de oostzijde van de Molenlaan. Als voetpaden worden aangewezen de overige we- gen en paden in het Wandelbosch. Wielrijders, die zich buiten rijwegen of rijwielpaden in het wandelbosch wenschen op te houden, behooren

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 49