2 Apri! 1914. hun rijwielen in bewaring te geven in de daarvoor bestemde bergplaatsen tegen genummerd ontvangbe- wijs. De laatste zinsnede van artikel 8 wordt gelezen als volgt Voor het gebruikmaken van de afgesloten privaten wordt betaling van 5 cents per persoon en voor het gebruikmaken van zeep en handdoek wordt eveneens 5 cents per persoon gevorderd. De tweede en derde zinsnede van artikel 10 worden gelezen als volgt Het pubiiek kan tot het bezoeken der bovenverdie- pingen worden toegelaten tegen betaling van 10 cents per persoon die den twaaif jarigen leeftijd heeft bereikt en van 5 cent per persoon die dien ieeftijd nog niet heeft bereikt, te betalen aan de daarvoor door Burge- meester en Wethouders aan te stellen beambten, die verplicht zijn voor iedere betaling een ontvangbewijs af te geven. Het bezoek aan de bovenverdiepingen zal steeds moeten geschieden onder geleide en toezicht van een der beambten, naar wiens aanwijzingen de bezoekers zich zullen hebben te gedragen ook wat den duur van het bezoek betreft. Burgemeester en Wethouders kun- nen onderdoor hen te stellen voorwaarden aan genoem- de beambten toestaan om ten eigen bate ververschin- gen, alcohölhoudenden drank anderen dan sterken drank, prentbriefkaarten en dergelijke kleine voorwerpen in het benedenvertrek, onder de verandah en op het ter- ras rondom de verandah te verkoopen. In artikel 13 wordt tusschen de woorden stellen en door hen ingelascht voorzooveel noodig en" Gedaan ter openbare vergadering van den 2 April 1914. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 50