Schuitenlmis aan de Prinsessekade in de Leidschevaart. 2 April 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek d.d. 20 Februari 1914 van G. van den Aardweg bouwkundige te Heemstede, op- tredende namens den heer C. P. Blankwaardt koop- man te Amsterdam, om vergunning tot het bouwen van een schuitenhuis in de Leidschevaart, langs de Prinsessekade, ter plaatse nader door Burgemeester en Wethouders aan te geven Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot verhuring van de voor het schuitenhuis benoodigde oppervlakte water van de Leidschevaart Gelet op de artikelen 230, 138. en 194 der Ge- meentewet BESLUIT 1. Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Gedeputeerde Staten der Provincie Noordholland aan C. P. Blankwaardt koopman te Amsterdam, tot wederopzeggens te verhuren een gedeelte water van de Leidschevaart langs de Prinsessekade riabij het Schouwtjesplein, deel uitrnakende van het perceel kada- straal bekend gemeente Heemstede, Sectie B No. 2410, ter grootte van plm. 27 M2, om te dienen tot ligplaats voor een schuitenhuis, tegen eenen huurprijs van 0,10 per M2, en alzoo voor f 2,70 per jaar en zulks onder de volgende voorwaarden le. dat de huurpenningen ten bedrage van f 2,70 per jaar, jaarlijks bij vooruitbetaling vöor 1 Januari ten kantore van den gemeente-oritvanger van heem- stede moeten worden voldaan en voor de eerste maal over het jaar 1914 tot het volle bedrag van f 2,70 bij het sluiten van de nader te melden huur- overeenkomst 2e dat het gehuurde uitsluitend mag dienen tot ligplaats van een schuitenhuis en moet worden ge- maakt op ae plaats daarvoor aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening gemerkt A äe dat het gedeelte water, dat in gebruik zal worden genomen, ten hoogste eene breedte van 8 M mag hebben en eene oppervlakte van ten hoogste 27 M2,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 5