2 April 1914. 4e. dat de oostelijken zijwand van het schuitenhuis moet worden geplaatst op den bovenlegger der wal- beschoeiing en voorzoover het langs die schoeiing zal worden geplaatst de aanwijzingen omtrent een en ander van den Gemeente-Opzichter moeten worden opgevolgd; 5e. dat het schuitenhuis ten genoegen van Burge- meester en Wethouders moet worden geschilderd en verder onderhouden, dat zonder hunne toestemming in den bestaanden toestand geene verandering mag worden gebracht. en alle schaden door verdieping van het water of anderszins, aan het schuitenhuis teweeg gebracht, voor rekening van den huurder komen; be dat het schuitenhuis moet worden gemaakt met eene zoogenaamde hollandsche kap, dus niet met eene platafdekking, een en ander ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 7e. dat adressant tevens voor zijne rekening ten genoegen van Burgemeester en Wethouders moet on derhouden de schoeiing langs de Prinsessekade voor zoover deze schoeiing door het schuitenhuis aan den openbaren dienst wordt onttrokken en dat bedoeld ge- deelte schoeiing ten minste eenmaal per jaar moet v.orden geteerd met Stockholmer teer 8e. dat door adressant verder voor eigen rekening de vaart rondom het schuitenhuis ter breedte van 2 M moet worden schoongehouden 9e. dat bij opzegging van de huur het gehuurde door en op kosten van den huurder binnen drie maanden, ten genoegen van Burgemeester en Wet- houders voornoemd, in den vorigen toestand moet worden teruggebracht lOe dat, indien de gemeente terzake van het ge- huurde in de grondbelasting mocht worden aangesla- gen, het bedrag van den aanslag door den huurder op de eerste aanmaning, ten kantore van den ge- meente-ontvanger voornoemd moet worden gestort 11. dat na gedane opzegging der huur de huurder deswege geen recht op schadevergoeding zal kunnen doen gelden, doch alleen terugbetaling zal kunnen vorderen van de in evenredigheid met het nog ove- rige gedeelte van het loopende jaar, te veel betaalde huurpenningen 12e. dat de kosten, op de te sluiten overeenkomst vallende, ten laste van den huurder komen. Gedaan ter openbare vergadering van den 2 April 1914. De Voorzitkr, De Secretari

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 6