Demping gedeelte sloot langs de Zandvoortschelaan tot voor het perceel van A. Stevens. 2 April 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres, d.d. 9 Maart 1d14T van den Meer A. Stevens te Heemstede om vergunning tot het dempen van het gedeelte sloot aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening en gelegen voor de perceelen kadastraa! bekend in Sectie D. Nos 179. 195 ged en 180 aan de Zandvoortschelaan. Gelet op het advies van den Gemeente-Opzichter, d.d 2 Maart j.l. Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Aan adressant de gevraagde vergunning te verlee- nen, onder de volgende voorwaarden 1. dat het dempen geschiedt met zuiver zand tot eene hoogte gelijkstaande met den bovenkant der be- staande bestrating in de Zandvoortschelaan, zullende bij eventueele verzakking binnen 6 maanden na de oplevering van het werk door hem met het genoemde materiaal en tot genoemde hoogte eene aanvulling moeten geschieden en dat aan de oostzijde van het te dempen gedeelte sloot, een talud zal worden ge- maakt van gestapelde blokzoden, met een valling van 1 op 2 volgens aanwijzing van den Gemeente- Opzichter 2. dal alvorens met dempen wordt aangevangen, de sloot goed worde uitgebaggerd tot op den vasten bodem 3. dat in het te dempen gedeelte sloot zal worden gelegd vanaf het riool liggende in het gedempte ge- deelte sloot voor de perceelen van den Heer Joh. C. Kuijken en goedaansluitende aan dat riool, een cement- riool bestaande uit bak en kap van het model, als ge-

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 7