Schuiîenhuis in de Grayenestervaart. 20 Mei 1914. De Raad der gemeente Heemstede Gelet op het verzoek, dd. 21 April 1914, van S. W. Hoeksfra te Heemstede, om een schuitenhuis te mo- gen plaatsen in de Crayenestervaart, kadastraal be- kend in Sectie A No. 1266 ter berging van een boot, lang circa 12.50 M. en breed circa 240 M.; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot verhuring van de voor het schuitenhuis benoodigde oppervlakte water van de Crayenester- vaart tegen den gewonen huurprijs van f 0.10 per M2 en onder eenige voorwaarden Gezien het advies van den Gemeente-Opzichter Gelet op de artt. 138 en 194 lett. e der gemeente- wet BESLUIT Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Gedeputeerde Staten, Burgemeester en Wethouriers te machtigen aan S. W. Hoekstra te Heemstede tot wederopzeggens toe te verhuren een gedeelte water van de Crayenestervaart deel uitmakende van het per- ceel kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie A No 1266 ter grootte van plm. flï M2 om te dienen 1 ot ligplaats voor een schuitenhuis tegen eenen huur- prijs van f 0 10 per M2. en alzoo voor f4r2/per jaar en zulks onder de navolgende voorwaarden 1 dat de huurpenningen ten bedrage van f per jaar, jaarlijks bij vooruitbetaling voor 1 Januari ten kantore van den gemeente-ontvanger van Heem- stede worden voldaan 2. dat het schuitenhuis moet worden gebouwd volgens een door Burgemeester en Wethouders goed te keuren teekening 3 dat het gehuurde uitsluitend diene tot plaatsing van het schuitenhuis en dit zal worden geplaatst op ongeveer 120 M. ten westen van het Spaarne, geheel volgens aanwijzing van Burgemeester en Wethouders; y. Zs&" /-/ S*Z/T CL f<*~r

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 19