IV Uitbreiding Gasbuizennet in den Leidschenvaartweg. 20 Mei 1914. Aan den Raad der Oemeente Heemstede ln uwe vergadering van 8 Mei van het vorige jaar werd bij de regeling der verlichting van Kadijk en Manpadslaan in onze handen gesteld om advies. een adres van J. Boelhouwer en anderen bewoners van den Leidschenvaartwe g. De bedoeling van dat adres was dat door en voor rekening van de gemeente Heemstede in het gedeelte van den Leidschenvaartu eg tusschen het perceei No. bl aelegen op ongeveer 1000 Meter ten Noorden van de Manpadslaan en het perceel No. 11 gelegen op onge- veer 450 M. ten Zuiden van de Manpâdslaan eene gasleiding wordt gelegd, aldaar lantaarns worden ge- rlaatst, bediend en onderhouden en de bewcners van dat gedeelte weg in de gelegenheid worden geste.d hunne perceelen aan die gasleiding aan te sluiten Hierover heeft eene briefwisseling plaats gehad met het Gemeentebestuur en den Oirecteur der Gemeen- telijke Waterleidingen van Amsterdam, wat oorzaak is geweest dat deze aangelegenheid eerst nu rijp is voor behandeling. De hierop betrekking hebbende stukken hggen voor U ten Raaahuize ter inzage. Het heeft in onze vergadering ook nog een punt van bespreking uitgemaakt of het ter tegemoetkommg aan de wenschen van adressanten, in verband met aanhangige plannen der gemeente Amsterdam, oe voorkeur zou verdienen eene leiding vcor de gasvoor- ziening van het gedeelte van den Leidschenvaartweg nSbij de Amsterdamsche prise d' eau te leggen door den nieuwen weg vanaf den Heerenweg Tot aanleg van eene leiding in den verbindingsweg Heerenweg, Pompstation Leiduin meenen wij u met te mogen adviseeren, zoolang Amsterdam voor dien weg het privaatrechtelijk karakter wenscht te behouden Wij geven uwen Raad hierom in overweging over- eenkomstig het laatst ontvangen advies van de Com- missie voor de bedrijven dd. 4 Mei II No 76 over te gaan tot het vaststellen van het hierbij aangeboden r aadsbesluit tot uilbreidine van het hoofdgasbuizennet vanaf de Manpadsbrug in Noordelijke en Zuidelijke- richting. Heemstede, 6 Mei 1914. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLES. Behoort bij de Notulen der Openbare Raadsverga- dering van 20 Mei 1914. ecretaris, H t

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 1