20 Mei 1914. 4. dat het gedeelfe water, dat in gebruik zal wor- den genomen ten hoogste een lengte heeft van M bij eene breedte van ten hoogste 3^M.; 5. dat, indien door het verdiepen der vaart of anderszins schade aan het schuitenhuis wordt toege- bracht, deze schade geheel voor rekening van den huurder zal zijn, en dat het schuitenhuis ten genoe- gen van Burgemeester en Wethouders worde geschi derd en verder onderhouden 6. dat- indien het noodig is, dat voor het gebruik van het schuitenhuis de vaart moet worden verdiept dit geheel door en voor rekening van den huurder geschiedi, geheel volgens aanwijzing en ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 7. dat door adressant verder voor eigen rekening de vaart rondom het schuitenhuis ter breedte van 2 Meter worde schoongehouden 8 dat, indien de gemeente fer zake van het ge- huurde in de grondbelasting mocht worden aangesla- gen, het bedrag van den aanslag door den huurder op eerste aanmaning ten kantore van den gemeente- ontvanger voornoemd worde gestort 9. dat bij opzegging van de huur het gehuurde door en op kosten van den huurder binnen drie maan- den ten genoegen van Burgemeester en Weihouders voornoemd, in den vorigen toestand worde gebracht 10. dat na gedane opzegging der huur de huurder deswege geen recht op schadevergoeding zal kunnen doen gelden, doch alleen terugbetaling zal kunnen vor- deren van de in evenredigheid met het nog overige gedeelte van het loopende jaar te veel betaalde huur- penningen 11. dat de kosten op de huurovereenkomst vallen- de ten laste van den huurder zullen zijn. Gedaan ter openbare vergadering van den 20 Mei 1914. De Secretaris, L

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 20