Subsidie Roeibootyeerdienst Zuider Buiten Spaarne. £jo Mei 1914 De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het adres van het Bestuur van de Ver- eeniging tot bevordering der belangen van de bewo- ners van de beide oevers van het Zuider-Buiten-Spaar- ne gevestigd te Zuid-Schalkwijk, d d. 13 April 1914, houdende verzoek haar voor het onderhouden van eenen roeibootveerdienst tusschende gemeenten Heem- stede en Haarlemmerliede en Spaarnwoude over het Zuider Buiten-Spaarne ter plaatse van de Vijverlaan in het Haarlemmerhoutpark, een subsidie te willen ver- leenen van f 50,—voor het jaar 1914 Overwegende, dat uit de mededeeling in dat adres, dat in het afgeloopen jaar 17027 personen van het veer hebben gebruik gemaakt, blijkt, dat het in een bepaalde behoefte voorziet Gezien de overgelegde winst- en verliesrekening over 1913 alsmede de balans per 1 Januari 1914 Overweger.de. dat uit de overgelegde begrooting van ontvangsten en uitgaven voor het jaar 1914 blijkt, dat het tekort der exploitatie zonder subsidie vermoe- delijk f 113,85.J zal bedragen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Aan de Vereeniging voornoemd voor het jaar 1914 een subsidie te verleenen groot f 50.onder de volgende voorwaarden en bepalingen doorde gameonteHüarlommi'rliodee-fi Spaarnwoude een gelijke snbsidie ufprdt verloona -br dat binnen drie maanden na afloop van het be- drijfsjaar aan Burgemeester en Wethouders der ge- meente wordt overgelegd een afschrift van de winst- en verliesrekening, het roeibootveer betreffende, over dat bedrijfsjaar, alsmede van de balans. Gedaan ter openbare vergadering van den 'o Mei 1914 De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 21