Herziening No. V van het Uitbreidingspian. Jta^U 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek van J. Jak te Haarlem d.d 11 Februari 1914, om het plein aangegeven op het Uitbreidingsplan der gemeente Heemstede onder No. 167 te wijzigen, wat opperviakte betreft zooals op de bij dat verzoek behoorende teekening is aangegeven Overwegende. dat deze wijziging alleen kan geschie- den bij eene herziening van het Uitbreidingsplan Overwegende dat tegen de gevraagde wijziging geen bezwaar is met het oog op de verdere ontworpen straten van het Uitbreidingsplan Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op het advies van de Gezondheidscommissie gezeteld te Bloemendaal d.d. -d Gelet op art. 28, 2e lid der Woningwet Overwegende, dat het ontwerp-raadsbesluit van deze herziening met uitvoerige kaarten en grondteekenin gen van 4 April 1914 tot en met 4 Mei 1914 voor een ierier op de gemeente-secretaire ter visie hebben relegen Overwegende, dat van die nederlegging onverwijld immers op 4 April 1913, door het Hoofd van het Ge- meentebestuur in de drie te Haarlem verschijnende dafbladen Haarlem s Dagblad, Nieuwe llaariemsche Courant en Stads - Eriitie is kennis gegeven en die nederlegging daarenboven tegelijkertijd door hem op de gebruikelijke wijze aan de ingezetenen is bekend gemaakt BESLUIT Het Uitbreidingsplan dezer gemeente, vastgesteld bij raadsbesluit van 28 Augustus 1912, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noordholland. bij hun besluit van 26 Februari 1913, No. 42 te herzien voorzoover betreft plein No. 167 vak K. No. 2 op genoemd plan

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 25