Uitbreiding Electrisch Laagspanningskabelnet. 20 Mei 1914. De Raad der Gemeente Heemstede, Gezien het advies, dd. 4 Mei 1914, No. 78, van de Commissie voor de Bedrijven, waarbij wordt voorge- steld om over te gaan tot uitbreiding van het laag- spanningskabelnet vanaf het transformatorstation aan den Glipperweg naar het Huis te Bennebroek ter lengte van plm. 1125 Meter waarvan 344Ï Meter ge- heel voor gemeente-rekening zullen worden gelegd, terwijl de kosten van het overige deel gehee! door Vrouwe Willink van Bennebroek zullen worden terug- betaald Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. tot het doen aanleggen van een laagspannings- kabel vanaf het transformatorstation aan den Glipper- weg op het perceel kadastraal bekend Sectie C. No. 1827 ter lengte van 345 Meter Zuidwaarts 2. tot het aangaan van eene overeenkomst met Vrouwe Willirk van Bennebroek, om voor hare reke- ning van af het eindpunt van vorengenoemden kabel een laagspanningskabel te leggen tot voor den ingang van het Huis te Bennebroek, welke kabel het eigen- dom blijft van de gemeente Heemstede en om aan haar electrischen stroom te leveren volgens de bepa- lingen der Verordening regeiende de voorwaarden voor de levering van electriciteit voor verlichting, be- weegkracht en andere doeleinden door het Gemeente- Electriciteitsbedrijf te Heemstede 3. alle zoodanige maatregelen te nemen. welke in het belang van het werk noodig mochten blijken. Gedaan ter openbare vergadering van den 20 Mei BESLUIT 1914. e Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 29