Ligplaats vaartuig in de Leidsehevaart. 20 Mei 1914 De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek, dd 18 Mei j.l van Mej. Jos. J Hulk te Heemstede, tot het mogen maken van een vlondertje en het plaatsen van twee meerpalen in de Leidschevaart kadastraal bekend in Sectie B No. 2989 tegenover hare woning Prinsessekade No. 36 ter ber- ging van een vaartuig lang 5 M. en breed 1.50 M. Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot verhuring van de voor deze bergplaats benoodigde oppervlakte water van de Leidschevaart tegen den gewonen huurprijs van 0.10 per M2 en onder eenige voorwaarden Gezien het advies van den Gemeente-Opzichter Gelet op de artt. 138 en 194 lett. e der gemeente- wet BESLUIT Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Gedeputeerde Staten. Burgemeester en Wethouders te machtigen aan Mej Jos. J. Hulk te Heemstede tot wederopzeggens toe te verhuren een gedeelte water van de Leidschevaart deel uitmakende van het per- ceel kadastraal bekena gemeente Heemstede Sectie B No. 2989- ter grootte van plm. 8 M2 om te dienen tot ligplaats voor een vaartuig tegen eenen huur- prijs van f 0.10 per M2 en alzoo voor f 0.80 per jaar en zulks onder de navolgende voorwaarden 1. dat de huurpenningen ten bedrage van f 0.80 per jaar, jaarlijks bij vooruitbetaling voor 1 Januari ten kantore van den gemeente-ontvanger van Heem- stede worden voldaan 2. dat het vlondertje en de meerpalen moeten wor- den gemaakt en* geplaatst volgens aanwijzingen van Burgemeester en Wethouders; 3. dat het gehuurde uitsluitend diene tot ligplaats van een vaartuig 4. dat het gedeelte water, dat in gebruik zal worden genomen ten hoogste eene lengte heeft van 5 M., bij een breedte van ten hoogste 1.60 M.

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 33