Rsoilljn Yoor de Raadhuisstraat en het Raadhoisplein. 30 Juni 1914. De Raad der gemeente Heemstede Gelet op art. 10 der Bouw- en Woningverordening Gelet op het advies der Gezondheidscommissie ge- zeteld te Bloemendaal, ddJuni 1914, No. ^(3 BESLUIT a. vast te stellen de rooilijnen voor Raadhuisstraat en Raadhuisplein zooals is aangegeven met rooden inkt op de bij dit besluit behoorende teekening, en zooals hierna is omschreven Raadhuisstraat en Raadhuisplein Westzijde vanaf de IJzerenbrug Vanaf den N.O. hoek van het gebo'uw gelegen op het terrein Sectie B, No. 1555, eene rechte lijn ge- trokken op den Z.O. hoek van het gebouw gelegen op het perceel Sectie B, No. 1034, vanaf dit punt eene rechte lijn getrokken op den N O. hoek van het gebouw gelegen op het perceel Sectie B, No. 821, vanaf dit punt eene rechte lijn getrokken op den N.O. hoek van het gebouw gelegen op het perceel Sectie B, No. 1821 (Postkantoor), vanaf dit punt eene rechte lijn getrokken door een punt liggende 5.14 Meter ten Oosten van den N.O. hoek van den hoofdingang van het Raadhuis Raadhuisstraat en Raadhuisplein Oostzijde vanat de IJzerenbrug Vanaf de IJzerenbrug tot aan den Z. W. hoek van het gebouw staande op het perceel Sectie A, No. 1416 de bestaande rooilijn, vanaî dit punt eene rechte lijn getrokken op cen Z.W. Itoek van het gebouw staande op het perceel Sectie A, No. 2310, vanaf dit punt eene rechte lijn getrokken op den Z.W. hoek van het gebouw gelegen op het perceel Sectie A, No. 1143; verder vanaf een punt gelegen op de Noordelijke grens van het perceel Sectie A, No. 996 op 12.97 Meter ten Oosten van de rooilijn voor de Westzijde bepaald, eene rechte lijn getrokken op

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 13