y*- op deze |eening ten yolle te brengen Qp de begrooting 29 October 1914. der verschuldigde som, de geldschieter deze geheel mocht hebben opgeëischt; 5e. de betaling der rente zal jaarlijks piaats hebben op nader door Burgemeester en Wethouders in over- leg met den geldschieter vast te stellen datum of datums berekend naar een rentevoet van vijf procent per jaar, telkens over de op die vervaldagen verschul- digde hoofdsom; 6e. voor het sluiten der geldleening zal van het opgenomen bedrag voor eens eene door Burgemeester en Wethouders met den geldschieter overeen te komen provisie kunnen uitgekeerd worden; 7e. bij niet-betaling van renten stipt op de ver- valdagen zal de gemeente zonder ingebrekestelling voor boete wegens vertraagde betaling verschuldigd worden eene rente berekend naar zes ten honderd sjaars over hetgeen achterstallig is van den vervaldag tot de voldoening; 8e. bij niet-betaling van eenigen termijn van af- lossing of renten binnen acht dagen na den verschijn- dag, of indien de gemeente mocht nagelaten hebben de in eenig dienstjaar te verschijnen aflossing en renten y Aej. van dat îaar zal zonder ingebrekestelling de geheele verschuldige hoofdsom of het onafgeloste deel daarvan met de renten opeischbaar worden, en zal de Gemeente alle kosten hebben te dragen op de invordering daar- van vooryde Maatschappij gevallen. Rente en aflossing zullen worden gevonden uit de gewone inkomsten der gemeente. Gedaan ter openbare vergadering van den 29 October 1914.' De Voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 4