JÂ November 1914. Onderhandsche Aanbesteding ophalen en ver- wijderen van haardasch, huisvuilnis en beer in de gemeente Heemstede voor het jaar 1915. 2 De Raad der gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op artikel 194 f der Gemeenlewet BESLUIT Het ophalen en verwijderen van haardasch, huis- vuilnis en beer in de gemeente Heemstede gedurende het jaar 1915 op te dragen aan R. de Jong voor een som van drie duizend een honderd drie en zeventig gulden en zestig cent (f 3173,60) en zulks onder de volgende voorwaarden Artikel 1. De aannemer zal gehouden zijn van de inwoners tweemaal in iedere week de haardasch en het huis- vuilnis op te halen, welke door de inwoners in bak- ken of andere voorwerpen (welke met hun inhoud niet zwaarder mogen zijn dan een volwassen man kan optillen in de onmiddellijke nabijheid der gebouwen zooveel mogelijk aan de wegzijde, zijn neergezet. Het ophalen geschiedt zoodanig, dat waar zulks Maandags plaats heeft, het ook op Donderdag moet gebeuren, waar Dinsdags ook Vrijdags, en waar Woensdags ook Zaterdags, wanneer hij tweemaal per week ophaalt. Doet hij het driemaal, dan zal zulks aan ieder perceel om den anderen dag rnoeten plaats hebben. Hij doet aan Burgemeester en Wethouders voor den aanvang der werkzaamheden een schriftelijk voor- stel omtrent den bij het ophalen te volgen weg en mag, na vaststelling door Burgemeester en Wethou- ders, in die volgorde geen wijziging brengen zonder hunne goedkeuring. Het ophaien mag niet aanvangen vöôr 8 uur s morgens en niet geschieden na 2\ uur s middags.

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 30