jU November 1914. 4 taling door belanghebbenden volgens een tarief, nader door Burgemeester en Wethouders naar omstandighe- den vast te stellen. De wagens voor het vervoer der opgehaalde stof- fen moeten zoo worden opgeladen, dat daaruit geen stofffen kunnen afvallen of afwaaien. Art. 2. De opgehaalde stoffen moeten door den aannemer worden gebracht op het daarvoor bestemde terrein aan het einde der Molenwerfslaan. Hij zal bij den op- slag en de verwerking daarvan de aanwijzingen heb- ben op te volgen, die hem door of namens Burge- meester en Wethouders worden gegeven. Burgemees- ter en Wethouders houden zich de bevoegdheid voor om dat terrein ook voor andere doeleinden te gebrui- ken of te doen gebruiken, zonder schadevergoeding aan den aannemer. Zij bepalen, den aannemer gehoord, een uur per werkdag, waarop door inwoners vuilnis op de belt mag worden gebracht ter plaatse door den gemeente- opzichter aan te wijzen. Hij is bevoegd de opgehaalde stoffen ten zijnen bate fe verkoopen met dien verstande, dat alles wat zich na afloop Jer overeenkomst nog op het terrein be- vindt. eige.idom der gemeente is. Hij is bevoegd zoolang Burgeme'ester en Wet- houders dit niet uitdrukkelijk verbieden - beer en andere mestwaardige stoffen dadelijk na het ophalen daarvan te brengen of te doen brengen naar de plaat- sen, waar ze voor bemesting gebezigd zullen worden. Geld, geldwaardig papier, goud en zilver, door hem of zijn personeel in de opgehaalde stoffen gevonden, alsmede andere vooruerpen van waarde, van welke het duidelijk is, dat zij bij ongeluk tusschen die stof- fen zijn geraakt, moet hij onmiddellijk bij den Burge- meester deponeeren. Art. 3. Onder haardasch en huisvuilnis zijn niet begrepen Sintels afkomstig van fabrieken of andere werk- plaatsen, waar stoommachines aanwezig zijn, puin takken, boombladeren en ander tuinvuilnis. Wanneer het ophalen daarvan door inwoners wordt

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 32