Jaarwedde-regeling Amhtenaren ian den Burgerlijken Stand. 26 November 1914. De Raad der gemeente Heemstede Gelet op de heden vastgestelde Verordening rege- lende de verdeeling der werkzaamheden tusschen de verschillende Ambtenaren van den Burgerlijken Stand in de gemeente Heemstede ter vervanging van de ver- ordening vastgesteld den 27 Juni 1907, gewijzigd bij besluit van 21 Februari 1912; Overwegende, dat de jaarwedde van den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand volgens laatstgenoemde verordening belast met alle werkzaamheden, behalve het voltrekken van huwelijken door heeren Gedepu- teerde Staten volgens besluit van 24 Juli 1907, No 78, is bepaald op f 300. Overwegende, dat deze werkzaamheden thans zijn verdeeld onder de in artikel 2 van eerstgenoemde verordening genoemde drie ambtenaren van den Bur- gerlijken Stand Gelet op artikel 149 der Gemeentewet HEEFT BESLOTEN Aan Heeren Gedeputeerde Staten van Noordholland te verzoeken om met ingang van 1 Januari aanstaan- de, onder intrekking van hun besluit-van 24 Juli 1907, No 78, te willen bepalen de jaarwedde van ieder der Ambtenaren van den Burgerlijken Stand belast met de werkzaamheden sub lo, 2o en 3o, van artikel 2 en artikel 5 der heden vastgestelde Verordening regelende de verdeeling der werkzaamheden tusschen de verschillende Ambtenaren van den Burgerlijken Stand in de gemeente Heemstede op een honderd gulden f 100 en de jaarwedde van den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand, belast met de werkzaamheden vermeld in artikel 3 der genoemde Verordening te behouden eveneens op een honderd gulden f 100 Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, van den 26 November 1914. De Voorzitte

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 3