âanleg van een zwemvijver 25 Februari 1915. Âan den Raad der Gemeente Heemstede Door C Milet de St. Aubin en J. C. van Camp werd bij adres van II Juni 1913, verzocht een zwem- inrichting- te stichten of een gelegenheid tot zwemmen aan te wijzen Dit adres is ontvangen 8 Augustns 1913 n daarbij was gevoegd eene lijst met 92 handteeke- nmgen van inwoners, die instemmen met het verzoek. In uwe vergadering van 2 Sepfember 1913 werd he< adres om advies in onze handen gesteld. Wij konden in het algemeen wel meegaan met de in het adres ontwikkelde gronden, welke pleiten voor df- inrichting eener zwemgelegenheid, doch het was niet zoo gemakkelijk een geschikt terrein te vinden, zoodat deze zaak bij ons tot nu toe in overweging bleef. Bij de plannen tot uitbreiding der Aîgemeene Be- graafplaats kwam de vraag, hoe op de meest voor- deelige wijze het benoodigde zand daarvoor zou kunnen verkregen worden. Evenals wij een vijver hebben gemaakt om goed- koop het noodige zand te verkrijgen voor den aanleg der Vrijheidsdreef, zoo meenen wij. dat nu he-t voor een zwemvijver uit te graven zand zeer goed zou kunnen dienen voor de genoemde uitbreiding. Daardoor viel ons oog op een gunstig gelegen terrein en wel op het perceel Sectie C No, 1278 gelegen aan de Van Merlenvaart ten Westen van den Glipperweg, welk perceel thans piet hout begroeid is en als het ware ongebruikt ligl Volgens eene door den Gemzente-Opzichter ge- maakte teekening, welke voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. zal de toegang tot de zwemplaats komen aan den Glipperweg nabij de Van Merlenbrug Het zal U daaruit tevens blijken, dat wij hebben gedacht aan eene eenvoudige buitengelegenheid, zoo- als in die landelijke omgeving past. De begrooting van kosten met een totaal van f 3410 ligt eveneens voor U ten Raadhuize ter inzage. Wij hebben de eer in verband met het bovenstaan- U voor te stellen het hierbijgaande besluit te nemen. Heemstede, 26 Januari 1915. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, D. E. VAN LENNEP. Behoort bij de notulen der openbare raadsverga- dering van den 25 Februari 1915. De Secretaris, A. A. SWOLFS. De VoorziJ^r, -y f

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 31