fMsrfeandsche verhuring Tan weiland 25 Februari 1915. \an den Raad der gemeente Heemstede. Door den Directeur der N.V. „Boerderij Bronstee is aan ons verzocht, oî de Vennootschap niet in aanmerking kon komen voor onderhandsche huur van de perceelen weiland aan de Wippervaart, groot 7.93.20 H.A., welke het vorige jaar zijn aangekocht van den heer J. C. van den Berg te Haarlem. Dit verzoek was mede gegrond op de betoonde medewerking door voorloopigen verkoop voor billij- ken prijs en onder niet te bezwarende voorwaarden van het door de gemeente benoodigde weiland voor uitvoering van het havenplan Na onderhandeling was de Directeur bereid voor genoemde perceelen wedand over 191 o een huurprijs te betalen van f 1000 of ruim f 125 per H.A, welke huur zou kunnen verrekend worden bij de betaiing der koopsom voor het van de Vennootschap over te nemen weiland. Daar bij den aankoop de perceelen van 1 Januari 1914 tot 1 October 1914 waren verhuurd voor f 800, de geboden huurprijs zeer behoorlijk kan genoemd worden en inderdaad, bij den door ons voorgestelden aankoop van weiland voor het havenplart, de mede- werking der Vennootschap is ondervonden, meenen wij U te mogen voorstellen het hierbijgaande besluit tot onderhandsche verhuring te nemen Heemstede, 22 Februari 1915 Burgemeester en Wethouders van Heemstede, D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen der openbare raadsverga- dering van den 25 Februari 1915. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 39