6R0ENEMDAAL. Yerpachting van bloembollen en tningronden. 25 Februari 1915. Aan den Raad der Oemeente Heemstede. In verband met het feit, dat reeds enkele pachters van bloembollen en tuingronden bij de Algemeene Begraafplaats gevraagd hebben. of zij, wair die pacht einde 1915 afloopt, verlenging van pacht zouden kun- nen erlangen, is door ons aan hen een exemplaar gezonden van de voorwaarden, waaronder de verpach- ting naar onze meening zou moeten plaats hebben. Deze voorwaarden zijn dezelfde als aan Uw Colle- ge door ons ter vaststelling worden voorgesteld De heer L. de Wilde heeft kennis gegeven van verdere pacht af te zien De Plantsoenen Commissie was van meening, dat in het algemeen de bestaande huur niet onbillijk kon genoemd worden, zoodat zij adviseerde bedoelde gronden tegen denzelfden prijs vveder te verhuren Van de bestaande huurders wenschen onder boven- bedoelde voorwaarden tegen denzelfden prijs weder in te huren lo F. van Dort te Heemstede het thans door hem gehuurde perceel 2o C. Koomen te Heemstede de thans door hem gehuurde twee perceelen benevens een gedeelte van het naastgelegen perceel thans in huur bij den heer de Wilde; 3o. J. van Staveren het kleinste der door hem ihans gehuurde perceelen langs het voetpad loopende van den Voorweg naar het Molentje in Groenendaal en een eveneens daaraan gelegen gedeelte van he! per- ceel thans in huur bij den heer L. de Wilde, en in de nabijheid van ook andere door hem gehuurde gronden, terwijl hij dan wenscht af te zien van wederinhuring van een thans door hem gehuurd perceel aan den Glipperweg nabij de van Merlenbrug, hetwelk voor hem meer afgelegen Iigt Daar bedoelde pachters behoorlijk aan hunne ver- plichtingen voldoen, meenen wij U in overweging te moeten geven het bijgaande besluit tot onderhandsche verhuring te nemen. Het zou naar onze meening onbillijk zijn om hen, die reeds gedurende geruimen tijd deze landerijen iit huur hadden of gedeelten daarvan eerst van de fami- Iie van Merlen, later van de Gemeente, geen langere pacht te gunnen. Heemstede, 22 Februari 1915 Burgemeester en Wethouders van Heemstede, D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen der openbare raadsverga- dering van den 25 Februari 1915. De Secretaris^ De Voorzitter, 0 y CS/

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 9