KANAAlLPLAN. Verpachtinj? van bloembollen- en tningronden. 6 October 1915 Aan den Raad der Gemeente Heemstede Van de gronden aangîkocht ten behoeve van het Kanaalpian zullen hoogstwaarschijnlijk vöôr 1 Januari 1921 niet voor dat doel benoodigd zijn 1o een gedeelte vazi het perceel Sectie A No. 2773 groot 63 Aren 84 centiaren, thens in gebruik bij Ant. Voorderhaak te Heemstede 2o een gedeelte van het perceel Sectie A No 2781 groot 91 Aren 84 centiaren thans in gebruik brj de Gebr. C. G Koomen, Jos. M J Braam en A. v. To! allen te Heemstede, en 3o. een gedeelte van het perceel Sectie A No. 2775 ged. groot 30 Aren en 81 centiaren th»ns in gebruik bij J C. Pieterse Door de huurders van de onder 1o en 3o genoemde perceelen i« de wensch te kennen gegeven die per- ceelen weder in !e huren daarentegen wenschen van de huurders van het onder 2o genoemde perceel niet weder in te huren C. Koomen, Jos. M J Braam tn A. van Tol, de gedeelten. die thans bij hen in gebruik zijn. maar wensciit G. Koomen voornoemd in te huren het geheele onder 2o genoemde perceel. Aan hen, die weder wenschen in te huren is door ons een exemplaar gezonden van de voorwaarden. waaronder de verpachting naar onze meening zou moeten plaats hebben. Deze voorwaarden zijn dezelfde als aan Uw Coile- ge door ons ter vaststelling worden voorgesteld. Daar bedoelde pachters behoorlijk aan hunne ver- plichtingen tegenover de vroegere eigenaresse hebben voldaan? meenen wij U in overweging te moeten ge- ven het bijgaande besluit tot onderhandsche verhuring te nemen.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 15