LIGPLAATS K0EIB00TJE IN DE LEIDSCHEVAAET. 6 October 1615. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek. dd. 31 Augustus 1915, van J. W. Sevenhuysen te Heemstede tot het mogen aan- brengen van een paar stokken en het mogen neer- leggen van een roeibootje in de Leidschevaart tegen- over zijne woning nabij de Munterslaan ter plaatse nader door den Gemeente-Opzichter aan te geven Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot verhuring van de daarvoor benoodigde oppervlakte water van de Leidschevaart Gelet op de artikelen 230, 138 en 194 der Ge- meentewet BESLUiT Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Gedeputeerde Staten der Provincie Noordholland aan J W. Sevenhuysen te Heemstede te verhuren een gedeelte water van de Leidschevaart langs den Leid- schevaartweg tegenover perceel No. 123, ter plaatse nader door den Gemeente Opzichter aan te geven, deel uitmakende van het perceel Sectie B. No.ta3243.' ter grootte van ten hoogste 5 M2 om te dienen tot een ligplaats van een roeibootje tegen eenen huur- prijs van f 0.10 per M2 en alzoo voor f 0.50 per jaar en zulks onder de volgende voorwaarden le dat de huurpenningen ten bedrage van f0.50 per jaar. jaarlijks bij vooruitbetaling vöör 1 Januari ten kantore van den Gemeente-Ontvanger van Heem- stede moeten worden voldaan en voor de eerste maal over het jaar 1915 tot het volle bedrag van f 0.50 bij het sluiten van de nader te melden huurovereenkomst 2e. dat het gehuurde uitsluitend mag dienen tot ligplaats van een roeibootje en dit moet worden gelegd op de plaats nader door den Gemeente-Op- zichter aan te geven

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 21