HUUR GROTsD AAN DEN LEIDSCHEYAARTWEG. 6 October 1915. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een verzoek, dd. 20 Augustus 1915. van A. de Winter, winkelier te Heemstede, om opnieuw in huur te mogen hebben voor den tijd van tien jaren een gedeelte grond aan den Leidschevaartweg bij de Manpadsbrug Overwegende, dat adressant bedoeld gedeelte grond, vroeger toebehoorende aan de gemeente Haarlem, in huur heeft tot 1 Januari aanstaande Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- 1 ouders Gelet op de artt. 138 en 194<? der Gemeentewet BESLUIT Behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten van Noordholland, Burgemeester en Wethouders te machtigen aan A. de Winter te Heemstede voor een tijdvak van tien jaren, ingaande 1 Januari 1916 en alzoo eindigende 31 December 1925 in huur af te staan een gedeelte grond. ter grootte van 320 M2 waarvan 176 M2 bebouwd en 144 M2onbebouwd, gelegen aan de Leidschevaart, benoorden de Manpadsbrug, tegen eenen jaarlijkschen huurprijs van 20 cents per M2. voor het bebouwde en 10 ccnts per M2. voor het onbebouwde gedeelte of f 49.60 per jaar, onder voor- waarde dat de verschuldigde huurprijs jaarlijks bij vooruit- betaling worde voldaan ten kantore van den gerneen- te-ontvanger te Heemstede vöör den lsten Januari dat, ingeval de gebouwen of beplantingen, die de huurder op den aangeduiden grond heeft doen plaat- sen of later daarop zal plaatsen, van eigenaar ver- anderen, die overgang van eigendom tevens overgang van huur zal ten gevolge hebben dat de grond, voor zoover die van geen gebouwen is voorzien, behoorlijk worde bepoot of beplant en des noodig worde bemest en bij het eindigen van de huur in behoorlijken staat worde opgeleverd

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 23